Atkins Diyeti

Atkins Diyeti

The Atkins Diet en yaygın olmuştur tüm ‘düşük carb’ beslenme ve dieters tarafından dünyanın her Sarah Jessica Parker ve Minnie Driver gibi ünlüler de dahil olmak üzere üzerinde kullanılır.

Aynı şekilde kadın ve erkek ile popüler, Atkins diyeti itibaren, modelleme ve eğlence endüstrisi boyunca bulunabilir. Ben ve Atkins Diet birçok kez kullandık aslında hatta zaman diyet kesinlikle hep bazı temel kurallara uymayı, carbs üzerinde aşağı kesim gibi deneyin.

Atkins: Temelleri
– Kuruluş
The Atkins Diet bu obezite rafine karbonhidrat, özellikle şeker, un ve mısır şurup beslenme sonucu olduğunu söyler. Çünkü vücut yanıklara ilk karbonhidrat, tekrar onlara kesme yağların formu diğer enerji depolar yakmak için vücut, zorlar. Yağ yakıcı Bu mod ketosis denir.

Ne zaman vücut ketosis bir durumda olduğunu, iştah doğal, açlık acısı bir azalma neden olduğunu bastırılır. Bir dezavantajı bu kötü nefes ve bazı kişilerde kabızlık neden olabilir.

The Atkins diyeti ve kan şekeri düzeyleri kontrol eder sonuç olarak sahte açlık acısı ve cravings azaltır. Daha az karbonhidrat yemek olarak, kan şekeri düzeyi ve daha az insülin düzenlenir secreted olduğunu. Buna karşılık, bu düşük insülin düzeyleri vücudun yerine karbonhidrat yağ saklanan yanık doğrudan.

Bu Atkins Diet arkasında bir başka temel düşünce konusunda doymuş yağ ve kaygılanmayın gerekir Trans yağlar ne gerçekten bize endişelenmelisiniz var. Dünyadaki Trans son yayılan yağ yasakları, New York gibi kentler ile başlayan bu inanç haklı.

– Beslenme
İşte Atkins Diet en iyi parçası ve bir neden bu kadar popüler olduğunu – taraftar et, peynir makul miktarlarda yiyebilir, yumurta, sebze, ceviz ve balık. Yani (eksi bir topuz bu burger yeme devam edebilirsiniz.)

Şimdi biraz zor – Gıdalar ile kısıtlanmış patates, meyve, pirinç, makarna, ekmek, kafein, alkol içerir. Yani beklemeye bir süre için sosyal yaşam koymak gerekebilir.

Bazı gıdalar dikkatli olmaya zaman Atkins üzerinde olduğunuzu var. Yüksek Deli gibi işlenmiş gıdalar genellikle bile farkında olmadan carb alımını artırır gizli şeker içeren et.

– Aşama
The Atkins Diet 4 aşamaları şunlardır:

1. Induction
Ve en zor ilk aşamasında, ama taraftar genellikle en büyük kilo kaybı rapor. Induction günde hangi yapraklı yeşil ve olmayan nişastalı sebzeler 12/15 hesaba gerekir az 20 Net gram, bir carb alımını içerir. Diyetteki bu bölümü 14 gün son gerekse iyi hissediyorum ve daha hızlı kilo vermek istiyorsanız uzatılabilir.

2. Sürekli Kilo Kaybı
Günde yaklaşık 5 gramlık carb alımını bir artış.

3. Ön bakım
Bir konsolidasyon aşamasında, nerede carb alımını yeni uzun vadeli seviyeye artırılır.

4. Ömür boyu bakım
Uzun zamandır bu yeni alt carb alımını en düşük ağırlık vade bakım. İşte RUB’s – Onunla direnmek var! Eski beslenme alışkanlıklarına geri değiştirilmesi çok hızlı kilo alımı neden olabilir.

Atkins: Pros
• sonra, Atkins basit ve karışık olmayan diğer diyet planları ile karşılaştırıldığında farklı yiyecekleri ve karbonhidrat içeriği yüksek lisans.

Balık, et ve peynir gibi çeşitli seçimle • Bu rejim, bir diyet gibi değil tatmin edici oluyor.

• Beslenme protein, bu çerez için daha az sıklıkta ihtiyaç anlamı açlık ve cravings kontrol eder.

Bu diyet • böylece birçok restoran şimdi menüsünde bir “Atkins” sayfada popüler. Diğer diyet planları olarak da için de gerek gizli yağlar ve yağ menüde besinlerde kaygı hakkında değil.

• Bu tür tatlı, çikolata Titreşim ve barlar, zayıf anları içinde tatlı diş tatmin gibi pek çok askeri ürünler vardır. Ayrıca böylece hile için ayartmıştı değil kaçak çekmek için çok uygundur.

Bu diyet • tip 2 şeker hastalığı olan kişilerde insülin düzeylerini kontrol etkili kanıtlamıştır.

Atkins: İnş
Bir alt carb alımını • az enerji düzeylerine yol açabilir.

• Sapma diyetteki gelen, yani yeme carbs tekrar tekrar çok hızlı bir şekilde kilo koyabilirsiniz.

Yeterli meyve ve Veggies yemek değil •, vücudun gerekli vitamin ve mineraller üzerinde eksik olabilir.

Bu diyet • olan kalp hastalığı için uzun vadede yol açabilir doymuş yağ, yüksek olabilir.

• Bu Atkins diyeti yeterli lif, bazen kabızlık ve bağırsak sorunları neden yok. Psyllium bir çorba kaşığı alarak her gün yardımcı olabilir husks.

• İçme alkol sosyal durumlar özellikle ara zor bir alışkanlık olabilir!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: