Kilo Verme Programı Seçimi Diyet

Herhangi bir yıl boyunca, tüm Amerikalıların yarısından bir diyeti kilo gidin. Birçok kişi için, birkaç kilo daha fazla kaybetmek için zordur ve pek az başarılı indirimli kiloda kalan içinde. Ağırlık kaybetme bir zorluk ve dışı tutarak bir mesleki veya ticari kilo kaybı programına yardım çevirmek için pek çok insan neden olmaktadır. Bir kilo kaybı programına katılarak, akıllıca seçebilirsiniz düşünüyor.

Hemen her ancak çalışabilir, ancak siz yeterince kalori size yiyecek ya da fiziksel aktivite ile her gün yanmak kalori miktarını artırmak miktarını azaltmak için motive ticari kilo kaybı programlarında (veya her ikisi).
Neyi aramalıyım bir Kilo Verme Programı mı?

* Güvenli olduğundan emin olun. İster kendi zayıflama programı oluşturmak veya ticari bir kullanımı, emin güvenli olduğundan emin olun. A safe diyet tüm vitaminler, mineraller için önerilen günlük ödenek (RDAs), ve proteini içermelidir. Bu kilo kaybı beslenme kalori (enerji) daha düşük olması gerekir ancak, önemli vitamin veya mineral değil. Genel olarak bir diyet 1000 ile 1200 kalori bir gün en çok kadınlar için seçilmiş olmalıdır; 1200 kcal / gün ve 1600 kcal / gün arasında bir diyet erkeklerde Ancak doktorunuz ilk konuşmayı tercih edilmelidir.
* Yavaş, sürekli kilo kaybı. Takdirde doktorunuza daha hızlı kilo kaybı gerekiyor sağlık durumunun iyi Program yavaş, sürekli kilo kaybı doğru yönlendirilmiş olmalıdır. Expect pound yaklaşık bir hafta sonra ilk hafta veya iki kaybedecek. Çok kalori ile sınırlı beslenme, orada ilk 1 2 hafta boyunca bir ilk hızlı kilo kaybı, ama bu kaybı büyük ölçüde sıvı olmasıdır. Sıvı ve ilk hızlı kaybı da hızla bir Normal-kalori diyet dönmek ele olduğunu. Bu nedenle, ağırlık kaybı makul bir hedef bekleniyor olmalıdır. Kilo kaybı oranı 2 kilo için 1 £ her hafta olmalıdır.

Bir ticari kilo kaybı programı hakkında meraklı, size ücret ve diyet takviyeleri veya gıdalar gibi ek öğeler maliyetleri detaylı bir açıklama verilir emin olun. Diğer önemli soruları herhangi bir olası kilo kaybı programının sormaya şunlardır:

* Personel mu yetkili danışmanlar ve sağlık uzmanları tescilli Diyetisyenler, doktorlar gibi, ve egzersiz physiologists oluşur?
* Gıda seçenekleri esnek ve uygun mu?
* Kilo kaybı hedefleri müşteri ve / veya sağlık profesyoneli tarafından misiniz?
* Programın tam insan ne yüzdesi?
* Ne, programı tamamlamak insanlar arasında ortalama kilo kaybı nedir?
* Insanların ne yüzde sorunları ya da yan etkileri var mı? Nedir bunlar?

Eğer 20 kilo fazla 15 kilo kaybetmek için, planı önce bir kilo kaybı programını başlatmak, doktorunuz değerlendirmeniz gereken herhangi bir sağlık sorunları ya da düzenli olarak ilaç alıyoruz. Doktor genel sağlık ve diyet ve kilo kaybı etkilenen olabilir sağlık şartları değerlendirmek olabilir.

Ayrıca, bir doktor uygun programlar tavsiye ve makul bir kilo kaybı amacı ile gelip yardım edebilmelidir. Eğer çok düşük kalorili diyet kullanmak istiyorsanız, size kesinlikle muayene olmalı ve bir doktor tarafından izlenir.

şapka I should look bir Kilo Verme Programı mı?

Sizin kilo kaybı program kilo kaybı faz sonra ağırlık bakım planları içermelidir bitti. Bu küçük parası ağırlığı sadece bulmak için büyük miktarda kaybetmek için.

Ağırlık bakım kilo kontrolü en zor parçası olan ve sürekli kilo kaybı programlarında uygulanmadı. Seçtiğiniz program sizin beslenme alışkanlıkları geliştirmek, fiziksel etkinliği artırmaya yardımcı olur ve bu, geçmişte sizinle kilo katkıda bulunan diğer yaşam alışkanlıklarını değiştirmek yardımcı olur.

Fazla kilolu olmak, çok sık bir ağır diyet ile bir kaç ay tedavi edilebilir geçici bir sorun olarak görülüyor. Olarak en fazla kilolu insanlar biliyorum Ancak, ağırlık kontrolü bir ömür boyu çaba olarak kabul edilmelidir. Güvenli ve etkili olabilmesi için, uzun vadeli bir yaklaşım veya başka program adresi gerekir herhangi bir kilo kaybı programı büyük ölçüde para ve çaba bir kaybıdır.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: